Felhívás munkakör betöltésére

A Doktor-Alarm Kft. felvételt hirdet:

Elektronikus és mechanikus vagyonvédelmi rendszerszerelő munkakörre.

      Munka jellege:  gyengeáramú hálózatok építése, biztonsági rendszerek telepítése.

   A munka elvégzéséhez szükséges szakképzettség(ek) képzettség(ek):
~ Elektromos végzettség (gyenge vagy erősáramú hálózatépítési tapasztalat előny)
~ Számítástechnikai hálózat ismeret
~ “B” kategóriás vezetÅ‘i engedély (elÅ‘ny, de nem feltétel)

   A munkakör betöltéséhez szükséges jártasság, készség, ismeret:
~ Elvárt az alapvető szerszámok, mérőműszer ismerete
~ Elektronikai alapismeretek (dióda, ellenállás, relé, stb.)

   A munka természetébÅ‘l adódó speciális körülmények,  feltételek:
~ Létra tetején kell dolgozni (tériszony kizáró ok)
~ Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
~ Erkölcsi bizonyítvány

   A munkakörhöz kapcsolódó juttatások:
~ Utazási költségtérítés (bérlet)
~ Munkaruházat biztosítása
~ Cafeteria

Munkarend, munkaidÅ‘ beosztás:           hétfÅ‘tÅ‘l-péntekig napi 8 órás munkavégzés
A munkavégzés helye:                               Szeged és vonzáskörzete.
Bérezés:                                                        megegyezés szerint

Fiatalos, lendületes csapatba keresünk szerelési gyakorlattal rendelkező, tanulásra fogékony munkatársat. Elektromos rendszerek telepítése szerelése, és karbantartása a feladat.

Fényképes önéletrajzokat az info@doktor-alarm.hu e-mail címre várjuk!